Honda Civic 2.2, Варна, гр. Девня, 205 000 км пробег

4 200 €8 214.49 лв.Цената е без ДДС
Посетена 21 пътиПубликувана в 23:08 на 07 Юни 2026

Техническа информация

Година на производствоОктомври 2008 г.
ДвигателДизелов
Скоростна кутияРъчна
Мощност (к.с.)140 к.с.
Кубатура (куб. см)2200 куб. см
ЕвростандартЕвро 5
КатегорияХечбек
Пробег205 000 км
ЦвятЧерен
МестоположениеВарна, гр. Девня

Допълнителна информация

Здравейте, продавам личния си автомобил Honda civic 8 генерация, автомобила е 2008 година, много здрав, надежден, пъргав и икономичен, колата е изцяло подновена, сменил съм на скоро почти всичко по нея, както ще видите на фактурите в самите снимки на обявата, съединителя е на не повече от 1000 км, сменил съм го преди месец и малко, останалите части съм ги сменил съсвсем на скоро, обслужена е, всичко е платено по нея, както виждате, хвърлил съм не малко пари по нея, с цел да я продам, тей като имам нов автомобил и този ми е излишен. Колата разполага със кожен салон, изключително запазен, панорамен таван, подгрев на седалките и ксенонови фарове, запазена е страшно много, както отвън, така и от вътре, всичко по колата работи в безупречно състояние, гаранция давам, че който я вземе, качва се и кара. За повече информация звъннете на посочения телефон.

Особености

Екстериор4(5) Врати • Ксенонови фарове • Панорамен люк
БезопасностВъздушни възглавници - Предни • Въздушни възглавници - Странични • Ел. разпределяне на спирачното усилие • Електронна програма за стабилизиране • Система за защита от пробуксуване
КомфортAuto Start Stop function • Бордкомпютър • Ел. Огледала • Ел. Стъкла • Ел. усилвател на волана • Климатик • Мултифункционален волан • Подгряване на предното стъкло • Подгряване на седалките • Регулиране на волана • Сензор за дъжд • Серво усилвател на волана • Система за измиване на фаровете • Система за контрол на скоростта (автопилот)
ДругиБартер • Напълно обслужен • С регистрация
ИнтериорКожен салон
ЗащитаЦентрално заключване

Страница на обявата

Споделяне

Още обяви за Honda CivicОще обяви за Honda