Ford Focus 1.6 TI-VCT LPG, София, гр. София, 187 000 км пробег
Техническа информация
Допълнителна информация
Здравейте! Продавам автомобил, който карам от една година. Колата е с атмосферен двигател 1. 6 TI-VCT (125 к. с. , код PNDD) с фабрична газова уредба и система Ford SYNC 2, вкарана от Италия. Аз съм първи собственик в България. Миналата година изтече 10-годишната гаранция на газовата бутилка и поради това беше сменена с чисто нова оригинална BRC(фабрична) в БРЦ София, без никакви промени по системата. Стойност: 1000 лв. , налични документи. Бутилката е 50 литра като побира около 40. Автомобилът е поддържан редовно и обслужван навреме. Използвахме го главно за извънградско и за година минахме около 15000 км: Обслужeна е като е купена и като и направихме 10 000 км. От тогава сме минали около 6500 км. Сменени иридиеви свещи Сменен ангренажен ремък и тампон на двигателя при покупката Обслужена газова уредба (филтри и изпарител заедно с бутилката) Сменени предни спирачни дискове и накладки Не гори масло. Няма ръжда. Извършен ремонт: Сменен ляв преден носач (комплект) Реглаж на предницата Допълнения: Затъмнени задни стъкла (с гаранция) Ветробрани HEKO LED мигачи в огледалата (давам и оригиналните) Крушки на фаровете Osram Night Breaker Имам закупена камера, която се слага на дръжката на багажника, но не съм я слагал (Не стигнах до там). Резервна гума Патерица Два ключа Състояние: Много добро техническо състояние. Два ключа. Отвътре има само една забележка над самия дисплей на навигацията. Иначе е доста запазен. Понякога датчика за нивото на газта не работи. Колата работи на газ без проблем, просто той не свети. Случва се главно при горещо време. Леки външни забележки, нормални за годините Документи и разходи: Винетка до септември Платен данък Валидна застраховка Технически преглед до септември Гуми: Зимни гуми с добър грайфер (твърди, могат да се ползват за летни, дота е 17 година). Причина за продажба: нямаме нужда от втори автомобил в семейството. Продажбата не е спешна. Възможен е коментар по цената след оглед. Колата се кара понякога и може да има разлика в километрите. Градско ми е горила максимум 9 газ зимата. При леко каране извънградско съм падал до 6. 5 газ. Наистина не мога да се оплача от колата, просто нямаме нужда от нея на този етап. Повече информация по телефона.






















