Cupra Formentor Гаранционен до 5м.2027г/Плъг-ин хибрид/VZ/245к.с, Шумен, гр. Шумен, 33 000 км пробег

35 500 €69 431.97 лв.Цената е с включено ДДС
Посетена 4 пътиПубликувана в 13:08 на 21 Февруари 2026

Техническа информация

Година на производствоМай 2022 г.
ДвигателPlug-in хибрид
Скоростна кутияАвтоматична
Мощност (к.с.)245 к.с.
ЕвростандартЕвро 6
КатегорияХечбек
Пробег33 000 км
ЦвятГрафит
МестоположениеШумен, гр. Шумен

Допълнителна информация

Гаранционен автомобил до 5м. 2027г или 100000км ! Изключително пазен и поддържан в гараж както се вижда от снимките. Всички интервали за обслужвания са спазени и извършвани в оторизирания сервиз на Сеат/Варна доказуеми с фактури. Всички такси като-гражданска, данъци и винетка са валидни до края на 26г. Плъг ин хибрид- зареждане с кабел в домашни условия, изминава около 50км с напълно заредена батерия. Изключително икономичен и приятен за каране в градски условия. При необходимост от бързина и пъргавина, може да се изберат някои от режимите купра/ или спорт директно от волана, което е налична само ако е поръчана допълнително като опция. По отношение на екстрите разполага с абсолютно всички съвременни есктри за безопасност и каране, като - круиз контрол, следене на дистанция, следене на пътни знаци, следене на лента, адаптивни фарове( вкл. къси и дълги автомат. ), отопление на волана, кожен салон, отопление на 2 предни седалки, безключов достъп, камера, самопаркиране, електрически багажник, ел. отопляеми огледала и още др. за които не се сещам в момента. Продава се поради нужда от по-голям автомобил. За допълнителни въпроси, огледи и тест драйв, моля да се свържете на посочения телефон. Без бартери !

Особености

ИнтериорКожен салон
КомфортAuto Start Stop function • Bluetooth \ handsfree система • USB, audio\video, IN\AUX изводи • Блокаж на диференциала • Бордкомпютър • Датчик за светлина • Ел. Огледала • Ел. Стъкла • Ел. регулиране на седалките • Ел. усилвател на волана • Климатик • Мултифункционален волан • Навигация • Отопление на волана • Подгряване на предното стъкло • Подгряване на седалките • Регулиране на волана • Сензор за дъжд • Серво усилвател на волана • Система за контрол на скоростта (автопилот)
Екстериор4(5) Врати • LED фарове • Ксенонови фарове • Лети джанти • Металик • Рейлинг на покрива • Спойлери
ДругиНапълно обслужен • С регистрация • Сервизна книжка
ЗащитаАларма • Централно заключване
БезопасностGPS система за проследяване • Автоматичен контрол на стабилността • Адаптивни предни светлини • Антиблокираща система • Въздушни възглавници - Задни • Въздушни възглавници - Предни • Въздушни възглавници - Странични • Ел. разпределяне на спирачното усилие • Електронна програма за стабилизиране • Контрол на налягането на гумите • Парктроник • Система ISOFIX • Система за динамична устойчивост • Система за защита от пробуксуване • Система за изсушаване на накладките • Система за контрол на дистанцията • Система за контрол на спускането • Система за подпомагане на спирането

Страница на обявата

Споделяне

Още обяви за Cupra FormentorОще обяви за Cupra