Техническа информация
Допълнителна информация
Колата е в прилично за годините си състояние. Реално я имам от няма 3 месеца но скоро се разбра че ще ми трябва по-голяма кола и тази няма да е от полза. Имаше много за правене, заради една тръгнала дюза съм сложил комплект рециклирани дюзи и нов горивен регулатор, сменил съм турбината заради геометрията на старата, радиатора на климатика беше изтървал, сложил съм нов и съм заредил климатика, егр-а беше повреден, изолирал съм го заедно с дпф-а, софтуерно и механично, като има и много лека настройка. Единствено откъм мотор остана да се кодират дюзите, просто не разполагам с оригинална диагностика, макар че гореизброените неща съм си ги сменил сам. Двигателя работи и колата се кара без проблеми но е желателно да се адаптират. Предимно се кара извънградско и на високи обороти не личи толкова разликата в работата. Иначе има разни забележки по боята, пръснат халоген и виснал таван.
















