BMW 530 530d, Добрич, гр. Добрич, 330 000 км пробег

6 700 €13 104.06 лв.Не се начислява ДДС
Посетена 21 пътиПубликувана в 01:00 на 26 Юли 2026

Техническа информация

Година на производствоОктомври 2003 г.
ДвигателДизелов
Скоростна кутияАвтоматична
Мощност (к.с.)218 к.с.
Кубатура (куб. см)2997 куб. см
ЕвростандартЕвро 3
КатегорияСедан
Пробег330 000 км
ЦвятЧерен
МестоположениеДобрич, гр. Добрич

Допълнителна информация

Колата е в изключително добро състояние. Euro 3, т. е. без фабричен DPF (които да се запушва) и вакуумно управление на турбото, което за мен лично е по-добре (все пак и 35d са така, независимо дали 272 или 286 к. с. ). Без светещи лампи и такива за air-bags. Както всяка такава кола на тия години има светеща лампа на air-bags. При тази също имаше, но проблема беше в дефектен модул в B колонката, който бе подменен и кодиран за този автомобил. Правя важно уточнение, че с тази кола превозвам семейството си и не мога да допусна неизправност в системата за безопасност. Иначе казано всички air-bags са активирани, а не замаскирано спрени, предвид на това, че колата е и доста пъргава и динамична ! ! ! Активиран Sport бутон (промяна на реакцията на педала на газта, поведението на скоростната кутия и втвърдяване на волана). Сервотроник, работещ парктроник, ТЕГЛИЧ (сваляем), круиз контрол, Light пакет, работещо устройство за измиване на фаровете. Първите 190 000 км. карана в Италия, т. е. без ръжда и гнило. Оригинално челно стъкло със зелен сенник. Огледала за задно виждане, които се автоматично се затъмняват. Активиран BFD (Brake force display) - като натиснете спирачките по агресивно, стоп светлините започват да премигват. Кутията е със Stage 3 (с активиран Gear Display) показва Ви на коя скорост сте в режим D. Имам лиценза, мога да Ви сложа Stage 1, 2 или да Ви върна фабричните карти. Премахнати вихрови клапи. LED крушки на къси светлини, Завиващи фарове ! ! ! Сменени блок за управление на подгревни свещи, както и самите подгревни свещи. Сменени тампони двигател с работещ вакуум за комфорт и непридаване на вибрации в купето. Сменяна гарнитура капак клапани - по двигателя няма течове на масло и антифриз. Сменени дюзи с рециклирани такива в завод преди 20 000 км. Резервна гума тип патерица. Гуми всесезонни на 2 г. Всички кори под колата са налични, без липсващи! Акумулатор AGM Тавана не е виснал! Активиран MP3 на CD и CD changer с 6 диска. Ъпдейт на аудио системата с външен усилвател и Logic7 баси + Bluetooth за безжично свързване с телефон и много други които не се сещам в момента. Колата е лична и правена с много мерак (който зная, че много малко хора ще оценят).

Особености

ИнтериорКожен салон
Екстериор4(5) Врати • LED фарове • Ксенонови фарове • Лети джанти • Металик • Теглич • Халогенни фарове
ЗащитаЦентрално заключване
БезопасностАдаптивни предни светлини • Антиблокираща система • Въздушни възглавници - Задни • Въздушни възглавници - Предни • Въздушни възглавници - Странични • Ел. разпределяне на спирачното усилие • Електронна програма за стабилизиране • Контрол на налягането на гумите • Парктроник • Система за динамична устойчивост • Система за защита от пробуксуване
ДругиС регистрация
КомфортUSB, audio\video, IN\AUX изводи • Блокаж на диференциала • Ел. Огледала • Ел. Стъкла • Климатроник • Мултифункционален волан • Навигация • Регулиране на волана • Сензор за дъжд • Серво усилвател на волана • Система за измиване на фаровете • Система за контрол на скоростта (автопилот)

Страница на обявата

Споделяне

Още обяви за BMW 530Още обяви за BMW