Техническа информация
Допълнителна информация
ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ Втори собственик в българия, внос от италия. Зимни гуми висок клас, с мек каучук тъй като автомобила почти не е каран през зимата. През лятото е каран с оригиниланите летни, но ги махнах, тъй като бяха с по-нисък профил и доста втърден каучук. Реално това ни е третия семеен автомобил и стои без да се използва. Купихме го за жена ми, но се оказа с по-големи габарити от колко й беше удобно. ОБЦСЛУЖВАНЕ Турбото е сменяно, тъй като свиреше. След покупката направихме ремонт на дюзите. Оригинален ключ от РАТОЛА (купихме без централно). Мислехме да я тунинговаме за да свалим разхода и вдигнем динамиката, но се отказвхме в крайна сметка. Ако мога да кажа, че има забележка извън снимките, това се отнася за климатика: изключва на 10-та минута и зимата е неприятно, тъй като се запотяват стъклата. От сервиза казаха, че става въпрос за реле или пластинчат топлообменник, нно трябва да се провери допълнително. Автомобилът е шофиран 99 % само на заден мост, не знам дали това е плюс или минус. Акумулатора е отличен. През времето на престой е държан на хладно и винаги зареден. ЛИЧНИ ВПЕЧАТЛЕНИЯ Разходът според не е малък въпреки, че в някои обяви пише икономичен. Малко е по-муден отколко очаквах. Изключително удобен и комфортен като интериор, особенно за малко по-едър човек. Бутони и логика на управление десетка. Усещането за висок клас особенно за времето си наистина се усеща превъзходно, въпреки спорния външен дизайн с който все още ми е трудно да свикна. Обща оценка 8 не за друго, просто няма опциите на новите модели, но от друга страна е класика, опростен за ремонти и лесен за обслужване. При интерес мога да изпратя още снимки.
























